Vendingový veletrh EU´Vend

Dovolujeme si Vás pozvat na klíčový evropský veletrh o vendingu, Eu'Vend, konající se od 24. do 26. září 2015 v Kolíně nad Rýnem, kde se budete moci seznámit s novinkami ve vendingových řešeních. Na tomto veletrhu v německém Kolíně se po dobu tří dnů bude vše točit kolem trendů a inovací ve světě vendingu. Zde také představíme naši nejnovější verzi systému Materna VMMS (Vending Machine Monitoring System), který  přináší na trh ještě lepší způsob, jak zajistit bezpečné, flexibilní a rychlé web-front-end řešení pro monitoring vendingových zařízení.

 

Ukážeme Vám, jak je možné zajistit jednoduchý, rychlý a bezpečný platební proces. Možnost placení přes jakýkoli mobilní telefon, kdy není vyžadován žádný dodatečný hardware. Pokud máte zájem se zúčastnit této události a chtěli byste získat vstupenku zdarma, neváhejte se na nás obrátit na emailové adrese obchod@maternacz.com .

 

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu – stánek číslo 108 v hale 9. Právě zde Vám můžeme poskytnout informace o nových funkcích našich řešení.